kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną cersanit city chrom połysk s951-341
Nr kat. 100258973
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ CERSANIT CITY S951-341 to bateria montowana na ścianie utrzymana w nowoczesnym stylu. Prezentowane baterie i natryski Cersanit z kolekcji City wyróżniają się minimalistyczną i geometryczną formą dedykowaną wielu współczesnym aranżacjom łazienek. Zestaw prysznicowy obejmuje słuchawkę, deszczownicę, wąż prysznicowy, baterię termostatyczną oraz drążek. Produkt objęty 3-letnią gwarancją wykazuje właściwości odporne na korozję oraz czynniki mechaniczne w postaci przebarwień, zarysowań czy pęknięć.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Cersanit |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolekcja: | city |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Prostokątny |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | S951-341 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 5.440 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ CERSANIT CITY S951-341 to bateria montowana na ścianie utrzymana w nowoczesnym stylu. Prezentowane baterie i natryski Cersanit z kolekcji City wyróżniają się minimalistyczną i geometryczną formą dedykowaną wielu współczesnym aranżacjom łazienek. Zestaw prysznicowy obejmuje słuchawkę, deszczownicę, wąż prysznicowy, baterię termostatyczną oraz drążek. Produkt objęty 3-letnią gwarancją wykazuje właściwości odporne na korozję oraz czynniki mechaniczne w postaci przebarwień, zarysowań czy pęknięć.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Cersanit |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolekcja: | city |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Prostokątny |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | S951-341 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 5.440 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną cersanit city chrom połysk s951-341
Nr kat. 100258973
Przeglądaj inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



