kółka kauczukowe do fotela obrtowego białe / czarne (5 szt)
Nr kat. 100599570
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria meblowe |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 7 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
| Głębokość: | 8 cm |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria meblowe |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 7 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
| Głębokość: | 8 cm |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kółka kauczukowe do fotela obrtowego białe / czarne (5 szt)
Nr kat. 100599570








