koc flannel gingerbread cookies 130x170 brązowy
Nr kat. 100591967
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Koce i pledy |
|---|---|
| Dostawca: | MISTRAL |
| Kolor: | Brązowy |
| Szerokość: | 130 cm |
| Długość: | 170 cm |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Outlet: | Tak |
Mistral Home KARREWEG 15 9810 NAZARETH BELGIUM info@mistralhome.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Koce i pledy |
|---|---|
| Dostawca: | MISTRAL |
| Kolor: | Brązowy |
| Szerokość: | 130 cm |
| Długość: | 170 cm |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Outlet: | Tak |
Mistral Home KARREWEG 15 9810 NAZARETH BELGIUM info@mistralhome.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
koc flannel gingerbread cookies 130x170 brązowy
Nr kat. 100591967
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




