hoker plump chrom / taupe
Nr kat. 100607895
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tworzywo sztuczne |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | taupe TP6C |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Wysokość siedziska: | 61 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 79 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 50 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tworzywo sztuczne |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | taupe TP6C |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Wysokość siedziska: | 61 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 79 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 50 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
hoker plump chrom / taupe
Nr kat. 100607895
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










