hoker plump chrom / grey gr1
Nr kat. 100495352





opis produktu
Hoker Plump chrom / grey gr1 to nowoczesny model obrotowy z funkcją regulacji wysokości. Powyższy wariant cechuje surowa linia oraz neutralna kolorystyka, która doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych oraz loft. Prezentowane krzesło do kuchni oraz jadalni posiada miękkie siedzisko z oparciem w czarnym odcieniu. Struktura zastosowanej skóry ekologicznej cechy odporne na tarcie, a ponadto zapewnia łatwość utrzymania czystej powierzchni. Okrągły stelaż w cylindrycznym trzonem oraz podnóżkiem przybiera metaliczny odcień chromu, który dodatkowo podkreśla surowość konstrukcji oraz nowoczesny styl produktu. Stabilny i wytrzymały hoker Plump mierzy 56 cm szerokości, 100 cm wysokości oraz 50 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | szare GR1 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Wysokość siedziska: | 61 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 79 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Hoker Plump chrom / grey gr1 to nowoczesny model obrotowy z funkcją regulacji wysokości. Powyższy wariant cechuje surowa linia oraz neutralna kolorystyka, która doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych oraz loft. Prezentowane krzesło do kuchni oraz jadalni posiada miękkie siedzisko z oparciem w czarnym odcieniu. Struktura zastosowanej skóry ekologicznej cechy odporne na tarcie, a ponadto zapewnia łatwość utrzymania czystej powierzchni. Okrągły stelaż w cylindrycznym trzonem oraz podnóżkiem przybiera metaliczny odcień chromu, który dodatkowo podkreśla surowość konstrukcji oraz nowoczesny styl produktu. Stabilny i wytrzymały hoker Plump mierzy 56 cm szerokości, 100 cm wysokości oraz 50 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | szare GR1 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Wysokość siedziska: | 61 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 79 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
hoker plump chrom / grey gr1
Nr kat. 100495352
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Hoker Plump chrom / grey gr1 to nowoczesny model obrotowy z funkcją regulacji wysokości. Powyższy wariant cechuje surowa linia oraz neutralna kolorystyka, która doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych oraz loft. Prezentowane krzesło do kuchni oraz jadalni posiada miękkie siedzisko z oparciem w czarnym odcieniu. Struktura zastosowanej skóry ekologicznej cechy odporne na tarcie, a ponadto zapewnia łatwość utrzymania czystej powierzchni. Okrągły stelaż w cylindrycznym trzonem oraz podnóżkiem przybiera metaliczny odcień chromu, który dodatkowo podkreśla surowość konstrukcji oraz nowoczesny styl produktu. Stabilny i wytrzymały hoker Plump mierzy 56 cm szerokości, 100 cm wysokości oraz 50 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | szare GR1 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Wysokość siedziska: | 61 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 79 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


