hoker kimmy czarny mat / preston camel 24
Nr kat. 100495346
opis produktu
Hoker Kimmy czarny mat / Preston camel 24 to tapicerowany model, który łączy estetykę z funkcjonalnością. Krzesło do jadalni oraz kuchni zapewnia wygodne siedzisko z oparciem oraz wytrzymałą podstawę. Prezentowany model charakteryzuje się miękkim i tapicerowanym siedziskiem o pikowanej strukturze. Utrzymane w ciepłym, naturalnym i karmelowym odcieniu brązu, doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, loft oraz eklektycznych. Oferowany hoker obrotowy pozwala regulować wysokość siedziska za pomocą prostego uchwytu. Wytrzymałą i stabilną konstrukcję wysokiego krzesła Kimmy gwarantuje metalowy stelaż o okrągłym przekroju z szerszą podstawą w kształcie talerza. Wymiary przentowanego hokera z trójkątnym podnóżkiem wynoszą 50 cm szerokości, 110.5 cm wysokości oraz 46 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: | Pomarańczowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Preston karmelowe 24 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 110.5 cm |
| Wysokość siedziska: | 61 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 82 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Głębokość siedziska: | 38 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Hoker Kimmy czarny mat / Preston camel 24 to tapicerowany model, który łączy estetykę z funkcjonalnością. Krzesło do jadalni oraz kuchni zapewnia wygodne siedzisko z oparciem oraz wytrzymałą podstawę. Prezentowany model charakteryzuje się miękkim i tapicerowanym siedziskiem o pikowanej strukturze. Utrzymane w ciepłym, naturalnym i karmelowym odcieniu brązu, doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, loft oraz eklektycznych. Oferowany hoker obrotowy pozwala regulować wysokość siedziska za pomocą prostego uchwytu. Wytrzymałą i stabilną konstrukcję wysokiego krzesła Kimmy gwarantuje metalowy stelaż o okrągłym przekroju z szerszą podstawą w kształcie talerza. Wymiary przentowanego hokera z trójkątnym podnóżkiem wynoszą 50 cm szerokości, 110.5 cm wysokości oraz 46 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: | Pomarańczowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Preston karmelowe 24 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 110.5 cm |
| Wysokość siedziska: | 61 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 82 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Głębokość siedziska: | 38 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
hoker kimmy czarny mat / preston camel 24
Nr kat. 100495346
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












