hoker hana szary
Nr kat. 100563779
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Szary |
| Dopuszczalne obciążenie: | 110 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 99 cm |
| Wysokość siedziska: | 73 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Szary |
| Dopuszczalne obciążenie: | 110 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 99 cm |
| Wysokość siedziska: | 73 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
hoker hana szary
Nr kat. 100563779








