hoker h96 hlr 21 popielaty stelaż czarny
Nr kat. 100621331
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Hlr 21 popielaty |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 48 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Wysokość siedziska: | 65 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 37 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Hlr 21 popielaty |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 48 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Wysokość siedziska: | 65 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 37 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
hoker h96 hlr 21 popielaty stelaż czarny
Nr kat. 100621331
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












