hoker h100 czarny / orzech stelaż chrom
Nr kat. 100621270
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Sklejka |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | Czarny / Orzech |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 53 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Wysokość siedziska: | 64 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 85 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 50 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Sklejka |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | Czarny / Orzech |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 53 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Wysokość siedziska: | 64 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 85 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 50 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
hoker h100 czarny / orzech stelaż chrom
Nr kat. 100621270
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



