hoker eleanor czarny mat / basel beżowy 24
Nr kat. 100607880
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Szary |
| Kolor siedziska: | Basel beżowy 24 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
| Wysokość siedziska: | 78 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Głębokość siedziska: | 52 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Szary |
| Kolor siedziska: | Basel beżowy 24 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
| Wysokość siedziska: | 78 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Głębokość siedziska: | 52 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
hoker eleanor czarny mat / basel beżowy 24
Nr kat. 100607880
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









