hoker dima drewno kauczukowe / corsica jasny szary 40
Nr kat. 100607878
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Materiał stelażu: |
|
| Kolor stelażu: | Drewno kauczukowe |
| Kolor siedziska: | Corsica jasnoszary 40 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 48.5 cm |
| Wysokość: | 111.5 cm |
| Wysokość siedziska: | 75 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Materiał stelażu: |
|
| Kolor stelażu: | Drewno kauczukowe |
| Kolor siedziska: | Corsica jasnoszary 40 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 48.5 cm |
| Wysokość: | 111.5 cm |
| Wysokość siedziska: | 75 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
hoker dima drewno kauczukowe / corsica jasny szary 40
Nr kat. 100607878
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












