hoker chic h-2 velvet czarny / bluvel 19 czarny
Nr kat. 100300252
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Bluvel 19 Czarne |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Wysokość siedziska: | 60 cm |
| Głębokość: | 37 cm |
| Głębokość siedziska: | 37 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Bluvel 19 Czarne |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Wysokość siedziska: | 60 cm |
| Głębokość: | 37 cm |
| Głębokość siedziska: | 37 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
hoker chic h-2 velvet czarny / bluvel 19 czarny
Nr kat. 100300252






