hoker brooke czarny mat / monza beż 60
Nr kat. 100495319








opis produktu
Hoker Brooke czarny mat / Monza beż 60 to model, który wniesie do wnętrza przytulność tapicerowanego siedziska z nowoczesną, surową i minimalistyczną podstawą. Prezentowany wariant łączy funkcję obrotowego hokera z wygodą siedziska typowego dla foteli. Model posiada metalową podstawę w czarnym kolorze o matowym wykończeniu powierzchni. Stelaż inspirowany estetyką loft tworzy oryginalną kompozycję z miękkim, przyjemnym w dotyku, beżowym siedziskiem wzbogaconym o pikowanie. Projekt z oparciem oraz stałymi podłokietnikami posiada prosty uchwyt usytuowany pod siedziskiem, którego lekki mechanizm pozwala regulować wysokość hokera. Wymiary powyższego produktu wynoszą 52 cm szerokości, 109 cm wysokości oraz 52 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Baranek |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Monza beżowe 60 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 109 cm |
| Wysokość siedziska: | 63 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 84 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Głębokość siedziska: | 38 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi








opis produktu
Hoker Brooke czarny mat / Monza beż 60 to model, który wniesie do wnętrza przytulność tapicerowanego siedziska z nowoczesną, surową i minimalistyczną podstawą. Prezentowany wariant łączy funkcję obrotowego hokera z wygodą siedziska typowego dla foteli. Model posiada metalową podstawę w czarnym kolorze o matowym wykończeniu powierzchni. Stelaż inspirowany estetyką loft tworzy oryginalną kompozycję z miękkim, przyjemnym w dotyku, beżowym siedziskiem wzbogaconym o pikowanie. Projekt z oparciem oraz stałymi podłokietnikami posiada prosty uchwyt usytuowany pod siedziskiem, którego lekki mechanizm pozwala regulować wysokość hokera. Wymiary powyższego produktu wynoszą 52 cm szerokości, 109 cm wysokości oraz 52 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Baranek |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Monza beżowe 60 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 109 cm |
| Wysokość siedziska: | 63 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 84 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Głębokość siedziska: | 38 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
hoker brooke czarny mat / monza beż 60
Nr kat. 100495319
2 szt.
2 szt.
opis produktu
Hoker Brooke czarny mat / Monza beż 60 to model, który wniesie do wnętrza przytulność tapicerowanego siedziska z nowoczesną, surową i minimalistyczną podstawą. Prezentowany wariant łączy funkcję obrotowego hokera z wygodą siedziska typowego dla foteli. Model posiada metalową podstawę w czarnym kolorze o matowym wykończeniu powierzchni. Stelaż inspirowany estetyką loft tworzy oryginalną kompozycję z miękkim, przyjemnym w dotyku, beżowym siedziskiem wzbogaconym o pikowanie. Projekt z oparciem oraz stałymi podłokietnikami posiada prosty uchwyt usytuowany pod siedziskiem, którego lekki mechanizm pozwala regulować wysokość hokera. Wymiary powyższego produktu wynoszą 52 cm szerokości, 109 cm wysokości oraz 52 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Baranek |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Monza beżowe 60 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 109 cm |
| Wysokość siedziska: | 63 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 84 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Głębokość siedziska: | 38 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


