hoker avanja czarny mat / preston antracyt 96
Nr kat. 100495317











opis produktu
Hoker Avanja czarny mat / Preston antracyt 96 to model, który wyróżnia się wyrazistą geometrią oraz stonowaną kolorystyką. Prezentowane krzesło wysokie posiada antracytowe siedzisko oraz czarny korpus, wpisując się w paletę barw dominujących we współczesnych wnętrzach. Hoker w stylu nowoczesnym charakteryzuje tapicerowane siedzisko z oparciem oraz umieszczonym pod nim uchwytem regulującym wysokość produktu. Metalowy stelaż zapewnia trwałość krzesła, a także jego odporność mechaniczną. O stabilnej konstrukcji hokera stanowi kwadratowa podstawa, a także cylindryczny trzon. Wymiary oferowanego wariantu z trójkątnym podnóżkiem oraz funkcją pełnego obrotu wynoszą 43 cm szerokości, 107.5 cm wysokości oraz 51 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Preston antracyt 96 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 107.5 cm |
| Wysokość siedziska: | 52 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 79 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Głębokość siedziska: | 30 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi











opis produktu
Hoker Avanja czarny mat / Preston antracyt 96 to model, który wyróżnia się wyrazistą geometrią oraz stonowaną kolorystyką. Prezentowane krzesło wysokie posiada antracytowe siedzisko oraz czarny korpus, wpisując się w paletę barw dominujących we współczesnych wnętrzach. Hoker w stylu nowoczesnym charakteryzuje tapicerowane siedzisko z oparciem oraz umieszczonym pod nim uchwytem regulującym wysokość produktu. Metalowy stelaż zapewnia trwałość krzesła, a także jego odporność mechaniczną. O stabilnej konstrukcji hokera stanowi kwadratowa podstawa, a także cylindryczny trzon. Wymiary oferowanego wariantu z trójkątnym podnóżkiem oraz funkcją pełnego obrotu wynoszą 43 cm szerokości, 107.5 cm wysokości oraz 51 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Preston antracyt 96 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 107.5 cm |
| Wysokość siedziska: | 52 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 79 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Głębokość siedziska: | 30 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
hoker avanja czarny mat / preston antracyt 96
Nr kat. 100495317
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 599 zł/szt-16%
Cena regularna: 629 zł/szt
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 599 zł/szt-16%
Cena regularna: 629 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Hoker Avanja czarny mat / Preston antracyt 96 to model, który wyróżnia się wyrazistą geometrią oraz stonowaną kolorystyką. Prezentowane krzesło wysokie posiada antracytowe siedzisko oraz czarny korpus, wpisując się w paletę barw dominujących we współczesnych wnętrzach. Hoker w stylu nowoczesnym charakteryzuje tapicerowane siedzisko z oparciem oraz umieszczonym pod nim uchwytem regulującym wysokość produktu. Metalowy stelaż zapewnia trwałość krzesła, a także jego odporność mechaniczną. O stabilnej konstrukcji hokera stanowi kwadratowa podstawa, a także cylindryczny trzon. Wymiary oferowanego wariantu z trójkątnym podnóżkiem oraz funkcją pełnego obrotu wynoszą 43 cm szerokości, 107.5 cm wysokości oraz 51 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Preston antracyt 96 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 107.5 cm |
| Wysokość siedziska: | 52 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 79 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Głębokość siedziska: | 30 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


