haczyk łazienkowy na ręcznik laveo miri czarny mat alm_711s
Nr kat. 100415402
opis produktu
Haczyk łazienkowy na ręcznik Laveo Miri czarny mat alm_711s to model, który dedykowany jest między innymi aranżacjom nowoczesnym oraz łazienkom z czarnymi dodatkami. Prezentowany haczyk łazienkowy na ręcznik posiada zaokrągloną linię, czarny kolor oraz matowe wykończenie powierzchni. Model o wymiarach wynoszących 4 cm szerokości, 2 cm głębokości oraz 6 cm wysokości dostępny jest w sklepie Komfort także w większych rozmiarach oraz innych wariantach kolorystycznych. Propozycja producenta Laveo z kolekcji akcesoriów łazienkowych Miri wykonana została ze stali, dzięki czemu zapewnia wytrzymałość, odporność na wilgoć, zarysowania i odbarwienia. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal |
| Kolekcja: | Miri |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Wysokość: | 6 cm |
| Szerokość: | 4 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
| Symbol producenta: | ALM_711S |
| Waga brutto: | 0.590 kg |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Haczyk łazienkowy na ręcznik Laveo Miri czarny mat alm_711s to model, który dedykowany jest między innymi aranżacjom nowoczesnym oraz łazienkom z czarnymi dodatkami. Prezentowany haczyk łazienkowy na ręcznik posiada zaokrągloną linię, czarny kolor oraz matowe wykończenie powierzchni. Model o wymiarach wynoszących 4 cm szerokości, 2 cm głębokości oraz 6 cm wysokości dostępny jest w sklepie Komfort także w większych rozmiarach oraz innych wariantach kolorystycznych. Propozycja producenta Laveo z kolekcji akcesoriów łazienkowych Miri wykonana została ze stali, dzięki czemu zapewnia wytrzymałość, odporność na wilgoć, zarysowania i odbarwienia. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal |
| Kolekcja: | Miri |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Wysokość: | 6 cm |
| Szerokość: | 4 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
| Symbol producenta: | ALM_711S |
| Waga brutto: | 0.590 kg |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
haczyk łazienkowy na ręcznik laveo miri czarny mat alm_711s
Nr kat. 100415402
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować






