haczyk łazienkowy na ręcznik deante temisto nero adt_n111
Nr kat. 100531546
opis produktu
Pojedynczy haczyk na ręcznik Temisto to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Design inspirowany jest stylem retro lecz połączony z nowoczesną technologią. Ręcznie dopracowane detale sprawiają, że haczyk nabiera unikalnego charakteru. Czarne wykończenie dodaje wyrafinowanej elegancji, idealnie komponując się z nowoczesnymi wnętrzami.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Kolekcja: | temisto |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość: | 7.5 cm |
| Szerokość: | 5 cm |
| Głębokość: | 5 cm |
| Symbol producenta: | ADT_N111 |
| Waga brutto: | 0.220 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
| Nowość: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Pojedynczy haczyk na ręcznik Temisto to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Design inspirowany jest stylem retro lecz połączony z nowoczesną technologią. Ręcznie dopracowane detale sprawiają, że haczyk nabiera unikalnego charakteru. Czarne wykończenie dodaje wyrafinowanej elegancji, idealnie komponując się z nowoczesnymi wnętrzami.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Kolekcja: | temisto |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość: | 7.5 cm |
| Szerokość: | 5 cm |
| Głębokość: | 5 cm |
| Symbol producenta: | ADT_N111 |
| Waga brutto: | 0.220 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
| Nowość: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
haczyk łazienkowy na ręcznik deante temisto nero adt_n111
Nr kat. 100531546
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




