grzejnik łazienkowy poppy 1310x400 mm złoty podłączenie dolne centralne 50 mm ppy-40/130d50c84
Nr kat. 100498630
GRZE POPPY 1310X400 ZŁO PPY-40/130D50C84
Szukasz czegoś podobnego?
Typ produktu:Grzejniki wodne
Dostawca:INSTAL PROJEKT SP Z O.O.
Gwarancja:15 lat
Ciśnienie robocze:7 Bar
Kolor:Złoty
Opcja grzałki elektrycznej:Tak
Rodzaj podłączenia:Zasilanie dolne centralne
Moc (75/65/20 °C):477 W
Przybliżona powierzchnia do ogrzania:do 7 m2
Wysokość:131 cm
Szerokość:40 cm
Dane adresowe dostawcy:
INSTAL PROJEKT Sp. z o.o.
INSTAL PROJEKT Sp. z o.o.
JANA PAWŁA II 12A 87-853 KRUSZYN NOWA WIEŚ POLSKA
recepcja@instalprojekt.eu
Szukasz czegoś podobnego?
Typ produktu:Grzejniki wodne
Gwarancja:15 lat
Ciśnienie robocze:7 Bar
Kolor:Złoty
Opcja grzałki elektrycznej:Tak
Moc (75/65/20 °C):477 W
Wysokość:131 cm
Szerokość:40 cm
Dane adresowe dostawcy:
recepcja@instalprojekt.eu
Nr kat. 100498630
Produkt wyprzedany
Zobacz podobne produkty
Produkt wyprzedany
Zobacz podobne produkty
Moc (75/65/20 °C):477 W