gres tempesta gpt1111 white mat rectified 59,8x59,8 senti ceramica
Nr kat. 100349067







opis produktu

59,8 cm x 59,8 cm
59,8 cm x 119,8 cm
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne białe
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe białe
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe na schody
Płytki ścienne na schody
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Imitujące kamień
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Na schody
Na schody
Imitujące kamień
Białe
Białe
Tempesta
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Tempesta |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi







opis produktu

59,8 cm x 59,8 cm
59,8 cm x 119,8 cm
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne białe
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe białe
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe na schody
Płytki ścienne na schody
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Imitujące kamień
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Na schody
Na schody
Imitujące kamień
Białe
Białe
Tempesta
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Tempesta |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres tempesta gpt1111 white mat rectified 59,8x59,8 senti ceramica
Nr kat. 100349067
Cena katalogowa: 149,99 zł/m2
Wymiary:
60x60 cm
Wykończenie
MatWpisz powierzchnię:
m2
1,07m21 paczka

Cena katalogowa: 149,99 zł/m2
1,07m21 paczka



Cena katalogowa: 149,99 zł/m2
Wymiary:
60x60 cm
Wykończenie
MatWpisz powierzchnię:
m2
1,07m21 paczka

Cena katalogowa: 149,99 zł/m2
1,07m21 paczka



opis produktu

59,8 cm x 59,8 cm
59,8 cm x 119,8 cm
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne białe
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe białe
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe na schody
Płytki ścienne na schody
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Imitujące kamień
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Na schody
Na schody
Imitujące kamień
Białe
Białe
Tempesta
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Tempesta |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


