gres techniczny hardline graphite mat 30x30
Nr kat. 100177842

opis produktu
GRES N500 MAT 30X30 CERSANIT marki Cersanit prezentuje neutralne, praktyczne oraz stylowe wykończenie utrzymane w ciemnym kolorze. Płytka podłogowa sprawdzi się na tarasie, balkonie, schodach, w salonie, kuchni i łazience. Wymiary produktu wynoszą 30 cm szerokości, 30 cm długości oraz 6,5 mm grubości. Płytki podłogowe grafitowe posiadają matowe wykończenie, ponadto wykazują dużą odporność na ścieralność. Gres antypoślizgowy oraz odporny na różnorodne warunki atmosferyczne i mróz. W opakowaniu znajduje się 18 sztuk płytek podłogowych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 6.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.620 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Hardline |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 30 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
GRES N500 MAT 30X30 CERSANIT marki Cersanit prezentuje neutralne, praktyczne oraz stylowe wykończenie utrzymane w ciemnym kolorze. Płytka podłogowa sprawdzi się na tarasie, balkonie, schodach, w salonie, kuchni i łazience. Wymiary produktu wynoszą 30 cm szerokości, 30 cm długości oraz 6,5 mm grubości. Płytki podłogowe grafitowe posiadają matowe wykończenie, ponadto wykazują dużą odporność na ścieralność. Gres antypoślizgowy oraz odporny na różnorodne warunki atmosferyczne i mróz. W opakowaniu znajduje się 18 sztuk płytek podłogowych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 6.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.620 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Hardline |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 30 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres techniczny hardline graphite mat 30x30
Nr kat. 100177842
Cena katalogowa: 79,99 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
1,62m21 paczka

Cena katalogowa: 79,99 zł/m2
1,62m21 paczka



Cena katalogowa: 79,99 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
1,62m21 paczka

Cena katalogowa: 79,99 zł/m2
1,62m21 paczka



opis produktu
GRES N500 MAT 30X30 CERSANIT marki Cersanit prezentuje neutralne, praktyczne oraz stylowe wykończenie utrzymane w ciemnym kolorze. Płytka podłogowa sprawdzi się na tarasie, balkonie, schodach, w salonie, kuchni i łazience. Wymiary produktu wynoszą 30 cm szerokości, 30 cm długości oraz 6,5 mm grubości. Płytki podłogowe grafitowe posiadają matowe wykończenie, ponadto wykazują dużą odporność na ścieralność. Gres antypoślizgowy oraz odporny na różnorodne warunki atmosferyczne i mróz. W opakowaniu znajduje się 18 sztuk płytek podłogowych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 6.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.620 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Hardline |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 30 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


