gres colosal graphite mat rectified 59,8x119,8 cersanit
Nr kat. 100280676
opis produktu
GRES COLOSAL GRAPHITE MAT RECT 59,8X119,8 CERSANIT jest płytką podłogową, która doskonale imituje wzór kamienia. Jej powierzchnia jest strukturalna i matowa. Została wykończona w grafitowej barwie. GRES COLOSAL GRAPHITE MAT RECT 59,8X119,8 CERSANIT nie chłonie wilgoci i wyróżnia się właściwościami mrozoodpornymi. Jest twardy, wytrzymały i odporny na ścieranie oraz zabrudzenia. Łatwo utrzymasz go w czystości. GRES COLOSAL GRAPHITE MAT RECT 59,8X119,8 CERSANIT ma prostokątny kształt. To płytka rektyfikowana, która umożliwia zastosowanie między płytkami minimalnej ilości fugi.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.3 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.43 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Colosal |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
GRES COLOSAL GRAPHITE MAT RECT 59,8X119,8 CERSANIT jest płytką podłogową, która doskonale imituje wzór kamienia. Jej powierzchnia jest strukturalna i matowa. Została wykończona w grafitowej barwie. GRES COLOSAL GRAPHITE MAT RECT 59,8X119,8 CERSANIT nie chłonie wilgoci i wyróżnia się właściwościami mrozoodpornymi. Jest twardy, wytrzymały i odporny na ścieranie oraz zabrudzenia. Łatwo utrzymasz go w czystości. GRES COLOSAL GRAPHITE MAT RECT 59,8X119,8 CERSANIT ma prostokątny kształt. To płytka rektyfikowana, która umożliwia zastosowanie między płytkami minimalnej ilości fugi.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.3 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.43 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Colosal |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres colosal graphite mat rectified 59,8x119,8 cersanit
Nr kat. 100280676
Niezbędne do montażu








