garderoba doris 90 2 dąb artisan / grafitowy
Nr kat. 100575670
opis produktu
Garderoba Doris 90 2 dąb artisan / grafitowa to stylowa propozycja dla osób ceniących porządek i nowoczesne wzornictwo. Mebel doskonale sprawdza się w przedpokoju, wiatrołapie lub garderobie, oferując funkcjonalne rozwiązania. Jego otwarta przestrzeń z punktowymi wieszakami umożliwia wygodne odwieszanie okryć wierzchnich. Model z dużym lustrem optycznie powiększa wnętrze oraz podnosi komfort codziennego użytkowania, dekoracyjne lamele nadają całości designerski charakter. Dwie zamykane szafki na buty z drzwiczkami otwieranymi do dołu wyposażone są w praktyczny prostokątny blat. Solidne materiały oraz modne połączenie dębu artisan z grafitem gwarantują trwałość oraz ponadczasowy wygląd mebla.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Garderoba |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 119.6 cm |
| Wysokość: | 202.1 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Grafit |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Garderoba Doris 90 2 dąb artisan / grafitowa to stylowa propozycja dla osób ceniących porządek i nowoczesne wzornictwo. Mebel doskonale sprawdza się w przedpokoju, wiatrołapie lub garderobie, oferując funkcjonalne rozwiązania. Jego otwarta przestrzeń z punktowymi wieszakami umożliwia wygodne odwieszanie okryć wierzchnich. Model z dużym lustrem optycznie powiększa wnętrze oraz podnosi komfort codziennego użytkowania, dekoracyjne lamele nadają całości designerski charakter. Dwie zamykane szafki na buty z drzwiczkami otwieranymi do dołu wyposażone są w praktyczny prostokątny blat. Solidne materiały oraz modne połączenie dębu artisan z grafitem gwarantują trwałość oraz ponadczasowy wygląd mebla.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Garderoba |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 119.6 cm |
| Wysokość: | 202.1 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Grafit |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
garderoba doris 90 2 dąb artisan / grafitowy
Nr kat. 100575670
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







