fotel tulle bubble 17 czarny
Nr kat. 100613116
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Certyfikaty: |
|
| Kolor: | Czarne |
| Dostawca: | Dolmar |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor tapicerki: | Bubble 17 czarny |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kształt: | Uszak |
| Funkcje dodatkowe: | Zmniejszona chłonność plynów |
| Szerokość: | 82 cm |
| Wysokość: | 112 cm |
| Głębokość: | 91 cm |
| Głębokość siedziska: | 52 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
| Min. prześwit do wniesienia: | 82 cm |
| Nowość: | Tak |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Certyfikaty: |
|
| Kolor: | Czarne |
| Dostawca: | Dolmar |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor tapicerki: | Bubble 17 czarny |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kształt: | Uszak |
| Funkcje dodatkowe: | Zmniejszona chłonność plynów |
| Szerokość: | 82 cm |
| Wysokość: | 112 cm |
| Głębokość: | 91 cm |
| Głębokość siedziska: | 52 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
| Min. prześwit do wniesienia: | 82 cm |
| Nowość: | Tak |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel tulle bubble 17 czarny
Nr kat. 100613116
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








