fotel rozkładany maroni bluvel 40 beżowy
Nr kat. 100621955
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel rozkładany |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Halmar |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor tapicerki: | Bluvel 40 Beżowy |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja pionizacji |
| Szerokość: | 62 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 92 cm |
| Głębokość siedziska: | 52 cm |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel rozkładany |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Halmar |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor tapicerki: | Bluvel 40 Beżowy |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja pionizacji |
| Szerokość: | 62 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 92 cm |
| Głębokość siedziska: | 52 cm |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel rozkładany maroni bluvel 40 beżowy
Nr kat. 100621955
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


















