fotel rozkładany agustin 2 bluvel 19 czarny
Nr kat. 100620710
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel rozkładany |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Dostawca: | Halmar |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor tapicerki: | Bluvel 19 Czarny |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kształt: | Uszak |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 107 cm |
| Głębokość: | 160 cm |
| Głębokość siedziska: | 52 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel rozkładany |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Dostawca: | Halmar |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor tapicerki: | Bluvel 19 Czarny |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kształt: | Uszak |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 107 cm |
| Głębokość: | 160 cm |
| Głębokość siedziska: | 52 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel rozkładany agustin 2 bluvel 19 czarny
Nr kat. 100620710
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










