fotel paris brązowy / magic velvet 2241 szary / grupa ii
Nr kat. 100260408

opis produktu
Uwielbiasz elementy wyposażenia wnętrza, które świetnie się prezentują i gwarantują wygodę? W takim razie FOTEL PARIS BRĄZOWY / MAGIC VELVET 2241 SZARY / GRUPA II to doskonała propozycja dla Ciebie. Produkt składa się ze stelażu w formie czterech nóg utrzymanych w ciemnym brązowym kolorze oraz z siedziska wykonanego z tkaniny w szarym subtelnym kolorze. FOTEL PARIS BRĄZOWY / MAGIC VELVET 2241 SZARY / GRUPA II posiada podłokietniki. Wysokość produktu to 110 cm, a wysokość siedziska to 75 cm. FOTEL PARIS BRĄZOWY / MAGIC VELVET 2241 SZARY / GRUPA II odnajdzie swoje miejsce w salonie czy w sypialni.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Typ produktu: | Fotel |
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor tapicerki: | 2241 Szare |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Kształt: | Uszak |
| Szerokość: | 71 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Głębokość: | 93 cm |
| Głębokość siedziska: | 53 cm |
| Wysokość siedziska: | 43 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Min. prześwit do wniesienia: | 53 cm |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Uwielbiasz elementy wyposażenia wnętrza, które świetnie się prezentują i gwarantują wygodę? W takim razie FOTEL PARIS BRĄZOWY / MAGIC VELVET 2241 SZARY / GRUPA II to doskonała propozycja dla Ciebie. Produkt składa się ze stelażu w formie czterech nóg utrzymanych w ciemnym brązowym kolorze oraz z siedziska wykonanego z tkaniny w szarym subtelnym kolorze. FOTEL PARIS BRĄZOWY / MAGIC VELVET 2241 SZARY / GRUPA II posiada podłokietniki. Wysokość produktu to 110 cm, a wysokość siedziska to 75 cm. FOTEL PARIS BRĄZOWY / MAGIC VELVET 2241 SZARY / GRUPA II odnajdzie swoje miejsce w salonie czy w sypialni.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Typ produktu: | Fotel |
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor tapicerki: | 2241 Szare |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Kształt: | Uszak |
| Szerokość: | 71 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Głębokość: | 93 cm |
| Głębokość siedziska: | 53 cm |
| Wysokość siedziska: | 43 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Min. prześwit do wniesienia: | 53 cm |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel paris brązowy / magic velvet 2241 szary / grupa ii
Nr kat. 100260408
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Uwielbiasz elementy wyposażenia wnętrza, które świetnie się prezentują i gwarantują wygodę? W takim razie FOTEL PARIS BRĄZOWY / MAGIC VELVET 2241 SZARY / GRUPA II to doskonała propozycja dla Ciebie. Produkt składa się ze stelażu w formie czterech nóg utrzymanych w ciemnym brązowym kolorze oraz z siedziska wykonanego z tkaniny w szarym subtelnym kolorze. FOTEL PARIS BRĄZOWY / MAGIC VELVET 2241 SZARY / GRUPA II posiada podłokietniki. Wysokość produktu to 110 cm, a wysokość siedziska to 75 cm. FOTEL PARIS BRĄZOWY / MAGIC VELVET 2241 SZARY / GRUPA II odnajdzie swoje miejsce w salonie czy w sypialni.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Typ produktu: | Fotel |
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Kolor tapicerki: | 2241 Szare |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Kształt: | Uszak |
| Szerokość: | 71 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Głębokość: | 93 cm |
| Głębokość siedziska: | 53 cm |
| Wysokość siedziska: | 43 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Min. prześwit do wniesienia: | 53 cm |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


