fotel moss szary
Nr kat. 100141456


















opis produktu
Niezwykle wygodny i funkcjonalny fotel MOSS SZARY z delikatną i aksamitną w dotyku welurową tapicerką idealnie sprawdzi się jako miejsce do wypoczynku. Uniwersalna, szara kolorystyka sprawia, że prezentowany model będzie się pięknie prezentować w większości aranżacji pomieszczeń. Ogromną zaletą produktu jest wysokie i odpowiednio wyprofilowane oparcie, które odpowiada za wygodę podczas użytkowania. Stabilność mebla gwarantuje stelaż w postaci nóg wykonanych z litego drewna bukowego. Fotel posiada także stałe podłokietniki. Dzięki pikowaniu na oparciu, model MOSS SZARY prezentuje się bardzo efektownie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Dostawca: | Homla |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Czarny |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Kształt: | Uszak |
| Szerokość: | 66 cm |
| Wysokość: | 29 cm |
| Głębokość: | 76 cm |
| Głębokość siedziska: | 54 cm |
| Wysokość siedziska: | 31 cm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 110 kg |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Min. prześwit do wniesienia: | 38 cm |
Opinie
Pytania i odpowiedzi


















opis produktu
Niezwykle wygodny i funkcjonalny fotel MOSS SZARY z delikatną i aksamitną w dotyku welurową tapicerką idealnie sprawdzi się jako miejsce do wypoczynku. Uniwersalna, szara kolorystyka sprawia, że prezentowany model będzie się pięknie prezentować w większości aranżacji pomieszczeń. Ogromną zaletą produktu jest wysokie i odpowiednio wyprofilowane oparcie, które odpowiada za wygodę podczas użytkowania. Stabilność mebla gwarantuje stelaż w postaci nóg wykonanych z litego drewna bukowego. Fotel posiada także stałe podłokietniki. Dzięki pikowaniu na oparciu, model MOSS SZARY prezentuje się bardzo efektownie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Dostawca: | Homla |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Czarny |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Kształt: | Uszak |
| Szerokość: | 66 cm |
| Wysokość: | 29 cm |
| Głębokość: | 76 cm |
| Głębokość siedziska: | 54 cm |
| Wysokość siedziska: | 31 cm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 110 kg |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Min. prześwit do wniesienia: | 38 cm |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel moss szary
Nr kat. 100141456
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Niezwykle wygodny i funkcjonalny fotel MOSS SZARY z delikatną i aksamitną w dotyku welurową tapicerką idealnie sprawdzi się jako miejsce do wypoczynku. Uniwersalna, szara kolorystyka sprawia, że prezentowany model będzie się pięknie prezentować w większości aranżacji pomieszczeń. Ogromną zaletą produktu jest wysokie i odpowiednio wyprofilowane oparcie, które odpowiada za wygodę podczas użytkowania. Stabilność mebla gwarantuje stelaż w postaci nóg wykonanych z litego drewna bukowego. Fotel posiada także stałe podłokietniki. Dzięki pikowaniu na oparciu, model MOSS SZARY prezentuje się bardzo efektownie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Dostawca: | Homla |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Czarny |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Kształt: | Uszak |
| Szerokość: | 66 cm |
| Wysokość: | 29 cm |
| Głębokość: | 76 cm |
| Głębokość siedziska: | 54 cm |
| Wysokość siedziska: | 31 cm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 110 kg |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Min. prześwit do wniesienia: | 38 cm |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


