fotel moss pop beżowy
Nr kat. 100562967
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: | Pianka poliuretanowa |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Homla |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Kolor tapicerki: | Beżowy |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Kształt: | Uszak |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 95 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 48 cm |
| Wysokość siedziska: | 40 cm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 110 kg |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: | Pianka poliuretanowa |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Homla |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Kolor tapicerki: | Beżowy |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Kształt: | Uszak |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 95 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 48 cm |
| Wysokość siedziska: | 40 cm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 110 kg |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel moss pop beżowy
Nr kat. 100562967
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










