fotel helmi ecru
Nr kat. 100618893
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Homla |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Kształt: | Uszak |
| Szerokość: | 108 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Głębokość: | 87 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Homla |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Kształt: | Uszak |
| Szerokość: | 108 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Głębokość: | 87 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel helmi ecru
Nr kat. 100618893
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










