fotel ciro dress me 12 miedziany
Nr kat. 100629691
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Certyfikaty: |
|
| Kolor: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: |
|
| Kolor tapicerki: | Dress me 12 miedziany |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Kształt: | Uszak |
| Szerokość: | 88 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Głębokość: | 100 cm |
| Głębokość siedziska: | 60 cm |
| Wysokość siedziska: | 41 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Min. prześwit do wniesienia: | 88 cm |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Certyfikaty: |
|
| Kolor: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: |
|
| Kolor tapicerki: | Dress me 12 miedziany |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Kształt: | Uszak |
| Szerokość: | 88 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Głębokość: | 100 cm |
| Głębokość siedziska: | 60 cm |
| Wysokość siedziska: | 41 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Min. prześwit do wniesienia: | 88 cm |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel ciro dress me 12 miedziany
Nr kat. 100629691
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









