fotel chaplin czarny mat / monza beż 60
Nr kat. 100495279
opis produktu
Fotel Chaplin Czarny Mat / Monza Beż 60 to mebel wypoczynkowy, który prezentuje nowoczesny design, nie ustępując funkcjonalności oraz wygodzie użytkowania. Prezentowany fotel beżowy pokrywa przyjemna w dotyku tkanina, która jest wysoce odporna na ścieranie, trwałe zabrudzenia oraz odkształcenia. Charakterystycznym elementem modelu Chaplin jest poziome pikowanie, które nadaje powierzchni siedziska oryginalny i współczesny wygląd. Podobnie jak wyprofilowana forma leżanki, którą docenią miłośnicy wygody. Czarny, minimalistyczny i metalowy stelaż mebla wypoczynkowego zapewnia konstrukcji wizualną lekkość. Powyższy model mierzy 63 cm szerokości, 86 cm wysokości oraz 156 cm głębokości. Produkt dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Actona |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Materiał siedziska: | Baranek |
| Kolor tapicerki: | Monza beżowe 60 |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Szerokość: | 63 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Głębokość: | 156 cm |
| Głębokość siedziska: | 99 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Fotel Chaplin Czarny Mat / Monza Beż 60 to mebel wypoczynkowy, który prezentuje nowoczesny design, nie ustępując funkcjonalności oraz wygodzie użytkowania. Prezentowany fotel beżowy pokrywa przyjemna w dotyku tkanina, która jest wysoce odporna na ścieranie, trwałe zabrudzenia oraz odkształcenia. Charakterystycznym elementem modelu Chaplin jest poziome pikowanie, które nadaje powierzchni siedziska oryginalny i współczesny wygląd. Podobnie jak wyprofilowana forma leżanki, którą docenią miłośnicy wygody. Czarny, minimalistyczny i metalowy stelaż mebla wypoczynkowego zapewnia konstrukcji wizualną lekkość. Powyższy model mierzy 63 cm szerokości, 86 cm wysokości oraz 156 cm głębokości. Produkt dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Actona |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Materiał siedziska: | Baranek |
| Kolor tapicerki: | Monza beżowe 60 |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Szerokość: | 63 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Głębokość: | 156 cm |
| Głębokość siedziska: | 99 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel chaplin czarny mat / monza beż 60
Nr kat. 100495279
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











