fotel bujany max bis plus biały
Nr kat. 100621978
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Halmar |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Biały |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Funkcje dodatkowe: | Kołyska |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 95 cm |
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość siedziska: | 40 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Halmar |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Biały |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Funkcje dodatkowe: | Kołyska |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 95 cm |
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość siedziska: | 40 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel bujany max bis plus biały
Nr kat. 100621978
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









