FARASHE REJA
1/6

opis produktu

Jeżeli w Twoim domu brakuje akcentów kolorystycznych to nowoczesny dywan FARASHE REJA będzie idealną propozycją. Połączenie nieregularnej wysokości runa z rożnymi odcieniami niebieskiego koloru zwróci uwagę nawet najbardziej wymagających domowników. Ten prostokąt o wymiarach 160 x 230 cm tkany jest maszynowo. Jego głównym składem jest wiskoza, która gwarantuje wysoki komfort użytkowania i bardzo dobrą jakość. Jego runo jest krótkie, mile i przyjemne w dotyku. Włókna dywanu FARASHE REJA są odporne na kurz i wszelkie zabrudzenia. Idealnie sprawdzają dla alergików. Charakteryzują się niezwykłą gładkością i zapewniają wyraziste barwy produktu.

Szczegóły Produktu

Rodzaj dywanu:Nowoczesne
Materiał:100% Wiskoza
Gwarancja:2 lata
Kolor:Niebieskie
Wysokość runa:4 mm
Waga całkowita:1600 g/m2
Wzór:Block color
Dostępny tylko w Komfort:TAK
Rozmiar:1.60 x 2.30 m
Antypoślizgowy:Nie
Rodzaj tkania:Tkane maszynowo
Kształt:Prostokąt
Ogrzewanie podłogowe:Tak

Opinie

farashe reja

Nr kat. 100202114

719 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >

Bożena Tomczyk

Menedżer Kategorii - Dywany

JAKIE SĄ UNIKALNE CECHY NASZYCH DYWANÓW?

1

WEŁNIANY

Dywan wykonany z wełny nowozelandzkiej, uznawanej za najlepszy gatunek wełny na świecie. Gwarantuje wysoką wytrzymałość, sprężystość i miękkość, zatem najwyższy komfort użytkowania. Jest naturalnym regulatorem wilgotności powietrza i doskonałym termoizolatorem.

2

RĘCZNIE WIĄZANY

Dywan tkany jest ręcznie na krosnach poprzez wiązanie każdego z pojedynczych supełków w jedną całość. Charakterystyczną cechą tych dywanów jest ich spód, gdzie każdy widoczny pęczek świadczy o historii i jakości tworzonego dywanu. Jest to najbardziej pracochłonna technika wytwarzania dywanów.

3

RĘCZNIE TKANY

Dywan tkany jest na ręcznych krosnach taką samą techniką jak przed wiekami, w niewielkich zakładach tkackich. Przędza tkana jest ręcznie wokół osnowy, tworząc włosie dywanu, które na tym etapie jest znacznie dłuższe niż w gotowym produkcie. Długość włosia jest zmniejszana w późniejszych fazach produkcji.

4

DYWAN ZEWNĘTRZNY

Idealny na balkon lub taras, oraz do wewnątrz pomieszczeń. Odporny na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych, a także zabrudzeń. Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, idealnie nadaje się do pomieszczeń ze zwierzętami.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.