dywanik jumbo 60x90 kremowy
Nr kat. 100552492
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dywaniki dekoracyjne |
|---|---|
| Dostawca: | Komfort |
| Kolor: | Kremowy |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 90 cm |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dywaniki dekoracyjne |
|---|---|
| Dostawca: | Komfort |
| Kolor: | Kremowy |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 90 cm |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywanik jumbo 60x90 kremowy
Nr kat. 100552492
Wybrane dla Ciebie





