dywan nowoczesny torre marone 140x200 cm
Nr kat. 100324874







opis produktu

80 cm x 150 cm
140 cm x 200 cm
160 cm x 220 cm
200 cm x 300 cm
240 cm x 340 cm
Dywany
Kolekcje
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany 140x200
Dywany do salonu
Dywany heat set
Dywany brązowe
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Heat set / Heat set frise
Weltom
Dywany gładkie
Brązowe
Dywany retro
Dywany ramka
Dywany ombre
Ramka
Retro
Gładki
Ombre
Szczegóły Produktu
| Dla alergikow: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi







opis produktu

80 cm x 150 cm
140 cm x 200 cm
160 cm x 220 cm
200 cm x 300 cm
240 cm x 340 cm
Dywany
Kolekcje
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany 140x200
Dywany do salonu
Dywany heat set
Dywany brązowe
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Heat set / Heat set frise
Weltom
Dywany gładkie
Brązowe
Dywany retro
Dywany ramka
Dywany ombre
Ramka
Retro
Gładki
Ombre
Szczegóły Produktu
| Dla alergikow: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny torre marone 140x200 cm
Nr kat. 100324874
1 szt.

1 szt



1 szt.

1 szt



opis produktu

80 cm x 150 cm
140 cm x 200 cm
160 cm x 220 cm
200 cm x 300 cm
240 cm x 340 cm
Dywany
Kolekcje
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany 140x200
Dywany do salonu
Dywany heat set
Dywany brązowe
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Heat set / Heat set frise
Weltom
Dywany gładkie
Brązowe
Dywany retro
Dywany ramka
Dywany ombre
Ramka
Retro
Gładki
Ombre
Szczegóły Produktu
| Dla alergikow: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


