dywan nowoczesny torre marone 80x150 cm
Nr kat. 100431680
opis produktu

Dywany
Kolekcje
Dywany 80x150
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
Dywany heat set
Dywany brązowe
80 cm x 150 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Weltom
Heat set / Heat set frise
Dywany gładkie
Brązowe
Dywany retro
Dywany ramka
Dywany ombre
Ramka
Retro
Gładki
Ombre
Szczegóły Produktu
| Dla alergikow: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2640 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Dywany
Kolekcje
Dywany 80x150
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
Dywany heat set
Dywany brązowe
80 cm x 150 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Weltom
Heat set / Heat set frise
Dywany gładkie
Brązowe
Dywany retro
Dywany ramka
Dywany ombre
Ramka
Retro
Gładki
Ombre
Szczegóły Produktu
| Dla alergikow: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2640 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny torre marone 80x150 cm
Nr kat. 100431680
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać









