dywan nowoczesny torre marone 160x220 cm
Nr kat. 100308399
opis produktu

Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do sypialni
Dywany do salonu
Dywany heat set
Dywany 170x240
Dywany brązowe
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Weltom
Heat set / Heat set frise
Dywany gładkie
Brązowe
Dywany retro
Dywany ramka
Dywany ombre
Ramka
Retro
Gładki
Ombre
Szczegóły Produktu
| Dla alergikow: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X220 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do sypialni
Dywany do salonu
Dywany heat set
Dywany 170x240
Dywany brązowe
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Weltom
Heat set / Heat set frise
Dywany gładkie
Brązowe
Dywany retro
Dywany ramka
Dywany ombre
Ramka
Retro
Gładki
Ombre
Szczegóły Produktu
| Dla alergikow: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X220 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny torre marone 160x220 cm
Nr kat. 100308399
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać









