dywan nowoczesny elio cream 240x340 cm
Nr kat. 100509911







opis produktu
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ELIO |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 50% Polipropylen / 50% Politereftalan etylenu |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 2400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 240X340 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi







opis produktu
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ELIO |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 50% Polipropylen / 50% Politereftalan etylenu |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 2400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 240X340 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny elio cream 240x340 cm
Nr kat. 100509911
1 szt.

1 szt



1 szt.

1 szt



opis produktu
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ELIO |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 50% Polipropylen / 50% Politereftalan etylenu |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 2400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 240X340 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


