dywan nowoczesny elio cream 160x230 cm
Nr kat. 100408401







opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany ecru
Dywany do sypialni
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
JAPANDI
Dywany 170x240
NOWOCZESNE
SKANDYNAWSKIE
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Dywany kremowe
Komfort
Polipropylen
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Kremowe
Ecru
Skandynawski
Geometryczny
Loft
Industrialny
ELIO
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ELIO |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 50% Polipropylen / 50% Politereftalan etylenu |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 2400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi







opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany ecru
Dywany do sypialni
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
JAPANDI
Dywany 170x240
NOWOCZESNE
SKANDYNAWSKIE
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Dywany kremowe
Komfort
Polipropylen
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Kremowe
Ecru
Skandynawski
Geometryczny
Loft
Industrialny
ELIO
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ELIO |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 50% Polipropylen / 50% Politereftalan etylenu |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 2400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny elio cream 160x230 cm
Nr kat. 100408401
1 szt.

1 szt



1 szt.

1 szt



opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany ecru
Dywany do sypialni
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
JAPANDI
Dywany 170x240
NOWOCZESNE
SKANDYNAWSKIE
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Dywany kremowe
Komfort
Polipropylen
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Kremowe
Ecru
Skandynawski
Geometryczny
Loft
Industrialny
ELIO
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ELIO |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 50% Polipropylen / 50% Politereftalan etylenu |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 2400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


