dywan nowoczesny elio cream 80x150 cm
Nr kat. 100408400







opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany 80x150
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany ecru
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
JAPANDI
NOWOCZESNE
SKANDYNAWSKIE
80 cm x 150 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Do sypialni
Dywany kremowe
Komfort
Polipropylen
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Kremowe
Ecru
Skandynawski
Geometryczny
Loft
Industrialny
ELIO
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ELIO |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 50% Polipropylen / 50% Politereftalan etylenu |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 2400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi







opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany 80x150
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany ecru
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
JAPANDI
NOWOCZESNE
SKANDYNAWSKIE
80 cm x 150 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Do sypialni
Dywany kremowe
Komfort
Polipropylen
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Kremowe
Ecru
Skandynawski
Geometryczny
Loft
Industrialny
ELIO
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ELIO |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 50% Polipropylen / 50% Politereftalan etylenu |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 2400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny elio cream 80x150 cm
Nr kat. 100408400
1 szt.

1 szt



1 szt.

1 szt



opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany 80x150
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany ecru
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
JAPANDI
NOWOCZESNE
SKANDYNAWSKIE
80 cm x 150 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Do sypialni
Dywany kremowe
Komfort
Polipropylen
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Kremowe
Ecru
Skandynawski
Geometryczny
Loft
Industrialny
ELIO
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ELIO |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 50% Polipropylen / 50% Politereftalan etylenu |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 2400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


