wykładzina dywanowa dynastia biały 4m
Nr kat. 100106721
opis produktu
Myślisz nad stworzeniem jasnej, otwartej przestrzeni, ale masz obawy przed zastosowaniem naturalnej podłogi lub paneli? Wybierz wykładzinę dywanową DYNASTIA PLUS 4M 60 BIAŁY i stwórz wnętrze, z którego będziesz korzystać z przyjemnością. Polipropylenowe włókna odpowiadają nie tylko za olśniewający wygląd pokrycia, ale też jego właściwości: odporność na wilgoć, czynniki mechaniczne i biologiczne, hipoalergiczność oraz prostotę czyszczenia. Dzięki zastosowaniu runa typu saxon, produkt jest miękki i przyjemny w dotyku. Cechy wykładziny wskazują, że będzie ona świetnym pomysłem na urządzenie pomieszczeń takich jak: sypialnia, pokój dzienny czy jadalnia.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.120 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Białe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 8.5 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 500 g/m2 |
| Wysokość runa : | 6.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
BETAP TUFTING B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Myślisz nad stworzeniem jasnej, otwartej przestrzeni, ale masz obawy przed zastosowaniem naturalnej podłogi lub paneli? Wybierz wykładzinę dywanową DYNASTIA PLUS 4M 60 BIAŁY i stwórz wnętrze, z którego będziesz korzystać z przyjemnością. Polipropylenowe włókna odpowiadają nie tylko za olśniewający wygląd pokrycia, ale też jego właściwości: odporność na wilgoć, czynniki mechaniczne i biologiczne, hipoalergiczność oraz prostotę czyszczenia. Dzięki zastosowaniu runa typu saxon, produkt jest miękki i przyjemny w dotyku. Cechy wykładziny wskazują, że będzie ona świetnym pomysłem na urządzenie pomieszczeń takich jak: sypialnia, pokój dzienny czy jadalnia.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.120 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Białe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 8.5 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 500 g/m2 |
| Wysokość runa : | 6.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
BETAP TUFTING B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa dynastia biały 4m
Nr kat. 100106721
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o





