wykładzina dywanowa dynastia beżowy 4m
Nr kat. 100106730
opis produktu
Wykładzina dywanowa dynastia beżowy 4 m to propozycja stworzona z myślą o wnętrzach, w których liczy się przytulna atmosfera, spójna estetyka i codzienny komfort użytkowania. Utrzymana w spokojnym, beżowym odcieniu, delikatnie ociepla przestrzeń i wprowadza wrażenie harmonii, dzięki czemu doskonale odnajduje się zarówno w sypialniach, jak i w salonach przeznaczonych do wypoczynku. Struktura typu Saxon zapewnia miękką, jednolitą powierzchnię, która jest przyjemna w dotyku i sprzyja chodzeniu boso. Wykładzina wykonana została w całości z polipropylenu, co przekłada się na trwałość koloru oraz odporność na codzienne użytkowanie, a także ułatwia utrzymanie powierzchni w czystości. Wysokość runa wynosi 6,5 mm, całkowita grubość 8,5 mm, natomiast waga runa to 500 g/m², co daje wyważone połączenie komfortu i funkcjonalności. Klasa użytkowa 22 sprawia, że produkt dobrze sprawdza się w domowych wnętrzach o średnim natężeniu ruchu. Opór cieplny na poziomie 0,120 m² K/W pozwala na stosowanie wykładziny przy ogrzewaniu podłogowym wodnym oraz elektrycznym, bez utraty komfortu cieplnego. Antystatyczne właściwości ograniczają osadzanie się kurzu, a odporność na promieniowanie UV pomaga zachować estetyczny wygląd na dłużej. Szerokość 4 m umożliwia estetyczne pokrycie większych powierzchni z minimalną liczbą łączeń. Wykładzina harmonijnie wpisuje się w aranżacje klasyczne, skandynawskie, nowoczesne oraz wnętrza inspirowane naturalną kolorystyką. Gwarancja wynosi dwa lata.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.120 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 8.5 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 500 g/m2 |
| Wysokość runa : | 6.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
BETAP TUFTING B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa dynastia beżowy 4 m to propozycja stworzona z myślą o wnętrzach, w których liczy się przytulna atmosfera, spójna estetyka i codzienny komfort użytkowania. Utrzymana w spokojnym, beżowym odcieniu, delikatnie ociepla przestrzeń i wprowadza wrażenie harmonii, dzięki czemu doskonale odnajduje się zarówno w sypialniach, jak i w salonach przeznaczonych do wypoczynku. Struktura typu Saxon zapewnia miękką, jednolitą powierzchnię, która jest przyjemna w dotyku i sprzyja chodzeniu boso. Wykładzina wykonana została w całości z polipropylenu, co przekłada się na trwałość koloru oraz odporność na codzienne użytkowanie, a także ułatwia utrzymanie powierzchni w czystości. Wysokość runa wynosi 6,5 mm, całkowita grubość 8,5 mm, natomiast waga runa to 500 g/m², co daje wyważone połączenie komfortu i funkcjonalności. Klasa użytkowa 22 sprawia, że produkt dobrze sprawdza się w domowych wnętrzach o średnim natężeniu ruchu. Opór cieplny na poziomie 0,120 m² K/W pozwala na stosowanie wykładziny przy ogrzewaniu podłogowym wodnym oraz elektrycznym, bez utraty komfortu cieplnego. Antystatyczne właściwości ograniczają osadzanie się kurzu, a odporność na promieniowanie UV pomaga zachować estetyczny wygląd na dłużej. Szerokość 4 m umożliwia estetyczne pokrycie większych powierzchni z minimalną liczbą łączeń. Wykładzina harmonijnie wpisuje się w aranżacje klasyczne, skandynawskie, nowoczesne oraz wnętrza inspirowane naturalną kolorystyką. Gwarancja wynosi dwa lata.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.120 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 8.5 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 500 g/m2 |
| Wysokość runa : | 6.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
BETAP TUFTING B.V. DEBLOKMAT 00029 29 8281JD GENEMUIDEN HOLANDIA centralmail@betap.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa dynastia beżowy 4m
Nr kat. 100106730
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o




