drzwi zewnętrzne z ościeżnicą setto dario 90 cm lewe orzech reflex nero
Nr kat. 100531884



opis produktu
Drzwi zewnętrzne Setto Dario w kolorze orzecha to eleganckie rozwiązanie łączące bezpieczeństwo z nowoczesnym designem. Wykończenie Reflex Nero nadaje skrzydłu drzwiowemu głębi i wyjątkowego charakteru, idealnie komponując się z czarnymi akcentami. Solidna konstrukcja zapewnia wieloletnią trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne. Szerokość 90 cm gwarantuje komfortowe przejście dla wszystkich domowników. Orzechowa okleina jest odporna na działanie warunków zewnętrznych, zachowując swój szlachetny wygląd przez lata. Stylowe wykończenie sprawia, że drzwi stanowią ozdobę każdego wejścia, podkreślając indywidualny charakter domu. Doskonały wybór dla osób ceniących połączenie funkcjonalności z wyjątkową estetyką.
Szczegóły Produktu
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
|---|---|
| Termin realizacji: | 7-14 dni |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj: | Przeszklone |
| Kierunek: | Lewe na zewnątrz |
| Zalecany wymiar otworu montażowego: | 1030 x 2090 mm |
| Kolorystyka: | Orzech |
| Dostępne szerokości: | 90 cm |
| Grubość skrzydła: | 68 mm |
| Izolacyjność termiczna: | Ud 1,3 |
| Rodzaj ościeżnicy: | Drewniano metalowa |
| Marka: | Setto |
| Próg: | Aluminiowy ciepły, wkładka pvc |
| Wkładki: | Wkł+wkł-gałka w syst. 1 klucza |
| Wypełnienie: | Polistyren ekspandowany |
| Regulacja docisku rygli: | Tak |
| Kolekcja: | Primo |
| Kolor producenta: | Orzech |
| Rodzaj szklenia: | Lustro weneckie |
| Wykończenie: | Okleina |
| Przylgowość: | Przylgowe |
| Typ: | Zewnętrzne |
| Przeznaczenie : | Wejściowe zewnętrzne |
| Dostawca: | Setto |
SETTO PAWŁÓWEK 9 62-500 KONIN POLSKA zamowienia@setto.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Drzwi zewnętrzne Setto Dario w kolorze orzecha to eleganckie rozwiązanie łączące bezpieczeństwo z nowoczesnym designem. Wykończenie Reflex Nero nadaje skrzydłu drzwiowemu głębi i wyjątkowego charakteru, idealnie komponując się z czarnymi akcentami. Solidna konstrukcja zapewnia wieloletnią trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne. Szerokość 90 cm gwarantuje komfortowe przejście dla wszystkich domowników. Orzechowa okleina jest odporna na działanie warunków zewnętrznych, zachowując swój szlachetny wygląd przez lata. Stylowe wykończenie sprawia, że drzwi stanowią ozdobę każdego wejścia, podkreślając indywidualny charakter domu. Doskonały wybór dla osób ceniących połączenie funkcjonalności z wyjątkową estetyką.
Szczegóły Produktu
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
|---|---|
| Termin realizacji: | 7-14 dni |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj: | Przeszklone |
| Kierunek: | Lewe na zewnątrz |
| Zalecany wymiar otworu montażowego: | 1030 x 2090 mm |
| Kolorystyka: | Orzech |
| Dostępne szerokości: | 90 cm |
| Grubość skrzydła: | 68 mm |
| Izolacyjność termiczna: | Ud 1,3 |
| Rodzaj ościeżnicy: | Drewniano metalowa |
| Marka: | Setto |
| Próg: | Aluminiowy ciepły, wkładka pvc |
| Wkładki: | Wkł+wkł-gałka w syst. 1 klucza |
| Wypełnienie: | Polistyren ekspandowany |
| Regulacja docisku rygli: | Tak |
| Kolekcja: | Primo |
| Kolor producenta: | Orzech |
| Rodzaj szklenia: | Lustro weneckie |
| Wykończenie: | Okleina |
| Przylgowość: | Przylgowe |
| Typ: | Zewnętrzne |
| Przeznaczenie : | Wejściowe zewnętrzne |
| Dostawca: | Setto |
SETTO PAWŁÓWEK 9 62-500 KONIN POLSKA zamowienia@setto.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi zewnętrzne z ościeżnicą setto dario 90 cm lewe orzech reflex nero
Nr kat. 100531884
Kierunek otwierania drzwi
Lewe na zewnątrz1 szt1,00szt
Kierunek otwierania drzwi
Lewe na zewnątrz1 szt1,00szt
opis produktu
Drzwi zewnętrzne Setto Dario w kolorze orzecha to eleganckie rozwiązanie łączące bezpieczeństwo z nowoczesnym designem. Wykończenie Reflex Nero nadaje skrzydłu drzwiowemu głębi i wyjątkowego charakteru, idealnie komponując się z czarnymi akcentami. Solidna konstrukcja zapewnia wieloletnią trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne. Szerokość 90 cm gwarantuje komfortowe przejście dla wszystkich domowników. Orzechowa okleina jest odporna na działanie warunków zewnętrznych, zachowując swój szlachetny wygląd przez lata. Stylowe wykończenie sprawia, że drzwi stanowią ozdobę każdego wejścia, podkreślając indywidualny charakter domu. Doskonały wybór dla osób ceniących połączenie funkcjonalności z wyjątkową estetyką.
Szczegóły Produktu
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
|---|---|
| Termin realizacji: | 7-14 dni |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj: | Przeszklone |
| Kierunek: | Lewe na zewnątrz |
| Zalecany wymiar otworu montażowego: | 1030 x 2090 mm |
| Kolorystyka: | Orzech |
| Dostępne szerokości: | 90 cm |
| Grubość skrzydła: | 68 mm |
| Izolacyjność termiczna: | Ud 1,3 |
| Rodzaj ościeżnicy: | Drewniano metalowa |
| Marka: | Setto |
| Próg: | Aluminiowy ciepły, wkładka pvc |
| Wkładki: | Wkł+wkł-gałka w syst. 1 klucza |
| Wypełnienie: | Polistyren ekspandowany |
| Regulacja docisku rygli: | Tak |
| Kolekcja: | Primo |
| Kolor producenta: | Orzech |
| Rodzaj szklenia: | Lustro weneckie |
| Wykończenie: | Okleina |
| Przylgowość: | Przylgowe |
| Typ: | Zewnętrzne |
| Przeznaczenie : | Wejściowe zewnętrzne |
| Dostawca: | Setto |
SETTO PAWŁÓWEK 9 62-500 KONIN POLSKA zamowienia@setto.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieZdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


