drzwi zewnętrzne z ościeżnicą mk door mk14 90 cm prawe antracyt reflex
Nr kat. 100531894



opis produktu
Drzwi zewnętrzne MK DOOR MK14 w eleganckim kolorze antracytu wyróżniają się nowoczesnym designem z dekoracyjnym przeszkleniem reflex. Solidna stalowa konstrukcja gwarantuje wieloletnią trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Skrzydło drzwiowe o szerokości 90 cm zapewnia wygodne przejście dla wszystkich domowników. Antracytowa powierzchnia nadaje wejściu współczesny charakter, idealnie komponując się z nowoczesnymi elewacjami. Przeszklenie reflex wpuszcza naturalne światło do przedpokoju, jednocześnie chroniąc prywatność mieszkańców dzięki specjalnej powłoce. Stalowa ościeżnica stanowi trwałe wykończenie otworu drzwiowego z obu stron. Rozwiązanie idealne dla właścicieli nowoczesnych domów ceniących funkcjonalność i estetyczne wykończenie swojego wejścia.
Szczegóły Produktu
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
|---|---|
| Termin realizacji: | 7-14 dni |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj: | Przeszklone |
| Kierunek: | Prawe na zewnątrz |
| Zalecany wymiar otworu montażowego: | 1050 x 2090 mm |
| Kolorystyka: | Antracyt |
| Dostępne szerokości: | 90 cm |
| Grubość skrzydła: | 68 mm |
| Izolacyjność termiczna: | Ud 1,1 |
| Rodzaj ościeżnicy: | Aluminiowa |
| Marka: | MKDoor |
| Próg: | Aluminiowy ciepły, wkładka pvc |
| Wkładki: | Wkładka i wkładkogałka |
| Wypełnienie: | Piana XPS |
| Regulacja docisku rygli: | Tak |
| Kolekcja: | MK-Door |
| Kolor producenta: | Antracyt |
| Rodzaj szklenia: | Lustro weneckie |
| Wykończenie: | Okleina |
| Przylgowość: | Przylgowe |
| Typ: | Zewnętrzne |
| Przeznaczenie : | Wejściowe zewnętrzne |
| Dostawca: | MKDOOR |
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Drzwi zewnętrzne MK DOOR MK14 w eleganckim kolorze antracytu wyróżniają się nowoczesnym designem z dekoracyjnym przeszkleniem reflex. Solidna stalowa konstrukcja gwarantuje wieloletnią trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Skrzydło drzwiowe o szerokości 90 cm zapewnia wygodne przejście dla wszystkich domowników. Antracytowa powierzchnia nadaje wejściu współczesny charakter, idealnie komponując się z nowoczesnymi elewacjami. Przeszklenie reflex wpuszcza naturalne światło do przedpokoju, jednocześnie chroniąc prywatność mieszkańców dzięki specjalnej powłoce. Stalowa ościeżnica stanowi trwałe wykończenie otworu drzwiowego z obu stron. Rozwiązanie idealne dla właścicieli nowoczesnych domów ceniących funkcjonalność i estetyczne wykończenie swojego wejścia.
Szczegóły Produktu
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
|---|---|
| Termin realizacji: | 7-14 dni |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj: | Przeszklone |
| Kierunek: | Prawe na zewnątrz |
| Zalecany wymiar otworu montażowego: | 1050 x 2090 mm |
| Kolorystyka: | Antracyt |
| Dostępne szerokości: | 90 cm |
| Grubość skrzydła: | 68 mm |
| Izolacyjność termiczna: | Ud 1,1 |
| Rodzaj ościeżnicy: | Aluminiowa |
| Marka: | MKDoor |
| Próg: | Aluminiowy ciepły, wkładka pvc |
| Wkładki: | Wkładka i wkładkogałka |
| Wypełnienie: | Piana XPS |
| Regulacja docisku rygli: | Tak |
| Kolekcja: | MK-Door |
| Kolor producenta: | Antracyt |
| Rodzaj szklenia: | Lustro weneckie |
| Wykończenie: | Okleina |
| Przylgowość: | Przylgowe |
| Typ: | Zewnętrzne |
| Przeznaczenie : | Wejściowe zewnętrzne |
| Dostawca: | MKDOOR |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi zewnętrzne z ościeżnicą mk door mk14 90 cm prawe antracyt reflex
Nr kat. 100531894
Kierunek otwierania drzwi
Prawe na zewnątrz1 szt1,00szt
Kierunek otwierania drzwi
Prawe na zewnątrz1 szt1,00szt
opis produktu
Drzwi zewnętrzne MK DOOR MK14 w eleganckim kolorze antracytu wyróżniają się nowoczesnym designem z dekoracyjnym przeszkleniem reflex. Solidna stalowa konstrukcja gwarantuje wieloletnią trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Skrzydło drzwiowe o szerokości 90 cm zapewnia wygodne przejście dla wszystkich domowników. Antracytowa powierzchnia nadaje wejściu współczesny charakter, idealnie komponując się z nowoczesnymi elewacjami. Przeszklenie reflex wpuszcza naturalne światło do przedpokoju, jednocześnie chroniąc prywatność mieszkańców dzięki specjalnej powłoce. Stalowa ościeżnica stanowi trwałe wykończenie otworu drzwiowego z obu stron. Rozwiązanie idealne dla właścicieli nowoczesnych domów ceniących funkcjonalność i estetyczne wykończenie swojego wejścia.
Szczegóły Produktu
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
|---|---|
| Termin realizacji: | 7-14 dni |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj: | Przeszklone |
| Kierunek: | Prawe na zewnątrz |
| Zalecany wymiar otworu montażowego: | 1050 x 2090 mm |
| Kolorystyka: | Antracyt |
| Dostępne szerokości: | 90 cm |
| Grubość skrzydła: | 68 mm |
| Izolacyjność termiczna: | Ud 1,1 |
| Rodzaj ościeżnicy: | Aluminiowa |
| Marka: | MKDoor |
| Próg: | Aluminiowy ciepły, wkładka pvc |
| Wkładki: | Wkładka i wkładkogałka |
| Wypełnienie: | Piana XPS |
| Regulacja docisku rygli: | Tak |
| Kolekcja: | MK-Door |
| Kolor producenta: | Antracyt |
| Rodzaj szklenia: | Lustro weneckie |
| Wykończenie: | Okleina |
| Przylgowość: | Przylgowe |
| Typ: | Zewnętrzne |
| Przeznaczenie : | Wejściowe zewnętrzne |
| Dostawca: | MKDOOR |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieZdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


