drzwi zewnętrzne przeszklone kmt 65 standard 90 cm prawe złoty dąb otwierane na zewnątrz
Nr kat. 100499320



opis produktu
Drzwi zewnętrzne KMT Standard 65 w kolorze złotego dębu to synonim bezpieczeństwa dzięki solidnej stalowej konstrukcji. Specjalna przekładka termiczna w ościeżnicy skutecznie izoluje od chłodu, przynosząc realne oszczędności w ogrzewaniu. Izolacja akustyczna 29 dB tłumi hałas z zewnątrz, zapewniając upragnioną ciszę. Pionowe przeszklenie z dyskretną, mleczną szybą naturalnie rozjaśnia przedpokój, jednocześnie chroniąc prywatność domowników. Stalowe skrzydło o szerokości 90 cm pokryto wytrzymałą okleiną, która jest odporna na zmienne warunki pogodowe i nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. To doskonały wybór dla osób, które szukają połączenia niezawodności, komfortu i estetyki. Drzwi spełniają warunki dla programu Czyste Powietrze.
Szczegóły Produktu
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
|---|---|
| Termin realizacji: | 7-14 dni |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj: | Przeszklone |
| Kierunek: | Prawe do wewnątrz |
| Zalecany wymiar otworu montażowego: | 2095 x 1060 mm |
| Kolorystyka: | Dębowe |
| Dostępne szerokości: | 90 cm |
| Grubość skrzydła: | 65 mm |
| Izolacyjność termiczna: | Ud 1,27 |
| Rodzaj ościeżnicy: | Stalowa z przekładką termiczną |
| Marka: | KMT |
| Próg: | Aluminiowy z przekładką |
| Wkładki: | Wkł+wkł-gałka w syst. 1 klucza |
| Wypełnienie: | Spieniony polistyren |
| Regulacja docisku rygli: | Tak |
| Kolekcja: | Standard 65 |
| Zamek podstawowy: | Klasa 4 |
| Zamek górny: | Klasa 4 |
| Bolce antywyważeniowe: | 3 sztuki |
| Zawiasy: | 3 sztuki z regulacją 3D |
| Nasadki na zawiasy: | Tak |
| Kolor producenta: | Złoty dąb |
| Akustyka : | 29 dB |
| Rodzaj szklenia: | Szyba mleczna 01 |
| Wykończenie: | Okleina |
| Przylgowość: | Przylgowe |
| Typ: | Zewnętrzne |
| Przeznaczenie : | Wejściowe zewnętrzne |
| Dostawca: | KRAT-MET |
KRAT-MET Spółka Jawna Dariusz i Przemysław Szymaniuk WITOSA 21 76-251 KOBYLNICA POLSKA biuro@kmt-stal.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Drzwi zewnętrzne KMT Standard 65 w kolorze złotego dębu to synonim bezpieczeństwa dzięki solidnej stalowej konstrukcji. Specjalna przekładka termiczna w ościeżnicy skutecznie izoluje od chłodu, przynosząc realne oszczędności w ogrzewaniu. Izolacja akustyczna 29 dB tłumi hałas z zewnątrz, zapewniając upragnioną ciszę. Pionowe przeszklenie z dyskretną, mleczną szybą naturalnie rozjaśnia przedpokój, jednocześnie chroniąc prywatność domowników. Stalowe skrzydło o szerokości 90 cm pokryto wytrzymałą okleiną, która jest odporna na zmienne warunki pogodowe i nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. To doskonały wybór dla osób, które szukają połączenia niezawodności, komfortu i estetyki. Drzwi spełniają warunki dla programu Czyste Powietrze.
Szczegóły Produktu
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
|---|---|
| Termin realizacji: | 7-14 dni |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj: | Przeszklone |
| Kierunek: | Prawe do wewnątrz |
| Zalecany wymiar otworu montażowego: | 2095 x 1060 mm |
| Kolorystyka: | Dębowe |
| Dostępne szerokości: | 90 cm |
| Grubość skrzydła: | 65 mm |
| Izolacyjność termiczna: | Ud 1,27 |
| Rodzaj ościeżnicy: | Stalowa z przekładką termiczną |
| Marka: | KMT |
| Próg: | Aluminiowy z przekładką |
| Wkładki: | Wkł+wkł-gałka w syst. 1 klucza |
| Wypełnienie: | Spieniony polistyren |
| Regulacja docisku rygli: | Tak |
| Kolekcja: | Standard 65 |
| Zamek podstawowy: | Klasa 4 |
| Zamek górny: | Klasa 4 |
| Bolce antywyważeniowe: | 3 sztuki |
| Zawiasy: | 3 sztuki z regulacją 3D |
| Nasadki na zawiasy: | Tak |
| Kolor producenta: | Złoty dąb |
| Akustyka : | 29 dB |
| Rodzaj szklenia: | Szyba mleczna 01 |
| Wykończenie: | Okleina |
| Przylgowość: | Przylgowe |
| Typ: | Zewnętrzne |
| Przeznaczenie : | Wejściowe zewnętrzne |
| Dostawca: | KRAT-MET |
KRAT-MET Spółka Jawna Dariusz i Przemysław Szymaniuk WITOSA 21 76-251 KOBYLNICA POLSKA biuro@kmt-stal.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi zewnętrzne przeszklone kmt 65 standard 90 cm prawe złoty dąb otwierane na zewnątrz
Nr kat. 100499320
Kierunek otwierania drzwi
Prawe do wewnątrz1 szt.
Kierunek otwierania drzwi
Prawe do wewnątrz1 szt.
opis produktu
Drzwi zewnętrzne KMT Standard 65 w kolorze złotego dębu to synonim bezpieczeństwa dzięki solidnej stalowej konstrukcji. Specjalna przekładka termiczna w ościeżnicy skutecznie izoluje od chłodu, przynosząc realne oszczędności w ogrzewaniu. Izolacja akustyczna 29 dB tłumi hałas z zewnątrz, zapewniając upragnioną ciszę. Pionowe przeszklenie z dyskretną, mleczną szybą naturalnie rozjaśnia przedpokój, jednocześnie chroniąc prywatność domowników. Stalowe skrzydło o szerokości 90 cm pokryto wytrzymałą okleiną, która jest odporna na zmienne warunki pogodowe i nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. To doskonały wybór dla osób, które szukają połączenia niezawodności, komfortu i estetyki. Drzwi spełniają warunki dla programu Czyste Powietrze.
Szczegóły Produktu
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
|---|---|
| Termin realizacji: | 7-14 dni |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj: | Przeszklone |
| Kierunek: | Prawe do wewnątrz |
| Zalecany wymiar otworu montażowego: | 2095 x 1060 mm |
| Kolorystyka: | Dębowe |
| Dostępne szerokości: | 90 cm |
| Grubość skrzydła: | 65 mm |
| Izolacyjność termiczna: | Ud 1,27 |
| Rodzaj ościeżnicy: | Stalowa z przekładką termiczną |
| Marka: | KMT |
| Próg: | Aluminiowy z przekładką |
| Wkładki: | Wkł+wkł-gałka w syst. 1 klucza |
| Wypełnienie: | Spieniony polistyren |
| Regulacja docisku rygli: | Tak |
| Kolekcja: | Standard 65 |
| Zamek podstawowy: | Klasa 4 |
| Zamek górny: | Klasa 4 |
| Bolce antywyważeniowe: | 3 sztuki |
| Zawiasy: | 3 sztuki z regulacją 3D |
| Nasadki na zawiasy: | Tak |
| Kolor producenta: | Złoty dąb |
| Akustyka : | 29 dB |
| Rodzaj szklenia: | Szyba mleczna 01 |
| Wykończenie: | Okleina |
| Przylgowość: | Przylgowe |
| Typ: | Zewnętrzne |
| Przeznaczenie : | Wejściowe zewnętrzne |
| Dostawca: | KRAT-MET |
KRAT-MET Spółka Jawna Dariusz i Przemysław Szymaniuk WITOSA 21 76-251 KOBYLNICA POLSKA biuro@kmt-stal.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkiePamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


