drzwi zewnętrzne przeszklone kmt 65 standard 90 cm prawe antracyt otwierane do wewnątrz
Nr kat. 100499309





opis produktu
Drzwi zewnętrzne przeszklone KMT 65 Standard w eleganckim kolorze antracytu wyróżniają się smukłym przeszkleniem, które wpuszcza naturalne światło do wnętrza. Stalowa konstrukcja gwarantuje wieloletnią trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Przekładka termiczna w ościeżnicy skutecznie chroni przed utratą ciepła, zapewniając oszczędności w ogrzewaniu przez cały rok. Izolacja akustyczna 29 dB redukuje hałas z zewnątrz, gwarantując domownikom ciszę i spokój. Antracytowa okleina jest odporna na działanie słońca i zachowuje intensywny kolor przez lata. Szerokość 90 cm oferuje wygodne przejście dla wszystkich użytkowników. Przeszklenie dodaje lekkości masywnej konstrukcji i optycznie powiększa przedsionek. Idealne rozwiązanie dla miłośników nowoczesnej architektury ceniących funkcjonalność i elegancki design.
Szczegóły Produktu
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
|---|---|
| Termin realizacji: | 7-14 dni |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj: | Przeszklone |
| Kierunek: | Prawe na zewnątrz |
| Zalecany wymiar otworu montażowego: | 2095 x 1060 mm |
| Kolorystyka: | Antracyt |
| Dostępne szerokości: | 90 cm |
| Grubość skrzydła: | 65 mm |
| Izolacyjność termiczna: | Ud 1,27 |
| Rodzaj ościeżnicy: | Stalowa z przekładką termiczną |
| Marka: | KMT |
| Próg: | Aluminiowy z przekładką |
| Wkładki: | Wkł+wkł-gałka w syst. 1 klucza |
| Wypełnienie: | Spieniony polistyren |
| Regulacja docisku rygli: | Tak |
| Kolekcja: | Standard 65 |
| Zamek podstawowy: | Klasa 4 |
| Zamek górny: | Klasa 4 |
| Bolce antywyważeniowe: | 3 sztuki |
| Zawiasy: | 3 sztuki z regulacją 3D |
| Nasadki na zawiasy: | Tak |
| Kolor producenta: | Antracyt struktura |
| Akustyka : | 29 dB |
| Rodzaj szklenia: | Szyba mleczna 01 |
| Wykończenie: | Okleina |
| Przylgowość: | Przylgowe |
| Typ: | Zewnętrzne |
| Przeznaczenie : | Wejściowe zewnętrzne |
| Dostawca: | KRAT-MET |
KRAT-MET Spółka Jawna Dariusz i Przemysław Szymaniuk WITOSA 21 76-251 KOBYLNICA POLSKA biuro@kmt-stal.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Drzwi zewnętrzne przeszklone KMT 65 Standard w eleganckim kolorze antracytu wyróżniają się smukłym przeszkleniem, które wpuszcza naturalne światło do wnętrza. Stalowa konstrukcja gwarantuje wieloletnią trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Przekładka termiczna w ościeżnicy skutecznie chroni przed utratą ciepła, zapewniając oszczędności w ogrzewaniu przez cały rok. Izolacja akustyczna 29 dB redukuje hałas z zewnątrz, gwarantując domownikom ciszę i spokój. Antracytowa okleina jest odporna na działanie słońca i zachowuje intensywny kolor przez lata. Szerokość 90 cm oferuje wygodne przejście dla wszystkich użytkowników. Przeszklenie dodaje lekkości masywnej konstrukcji i optycznie powiększa przedsionek. Idealne rozwiązanie dla miłośników nowoczesnej architektury ceniących funkcjonalność i elegancki design.
Szczegóły Produktu
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
|---|---|
| Termin realizacji: | 7-14 dni |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj: | Przeszklone |
| Kierunek: | Prawe na zewnątrz |
| Zalecany wymiar otworu montażowego: | 2095 x 1060 mm |
| Kolorystyka: | Antracyt |
| Dostępne szerokości: | 90 cm |
| Grubość skrzydła: | 65 mm |
| Izolacyjność termiczna: | Ud 1,27 |
| Rodzaj ościeżnicy: | Stalowa z przekładką termiczną |
| Marka: | KMT |
| Próg: | Aluminiowy z przekładką |
| Wkładki: | Wkł+wkł-gałka w syst. 1 klucza |
| Wypełnienie: | Spieniony polistyren |
| Regulacja docisku rygli: | Tak |
| Kolekcja: | Standard 65 |
| Zamek podstawowy: | Klasa 4 |
| Zamek górny: | Klasa 4 |
| Bolce antywyważeniowe: | 3 sztuki |
| Zawiasy: | 3 sztuki z regulacją 3D |
| Nasadki na zawiasy: | Tak |
| Kolor producenta: | Antracyt struktura |
| Akustyka : | 29 dB |
| Rodzaj szklenia: | Szyba mleczna 01 |
| Wykończenie: | Okleina |
| Przylgowość: | Przylgowe |
| Typ: | Zewnętrzne |
| Przeznaczenie : | Wejściowe zewnętrzne |
| Dostawca: | KRAT-MET |
KRAT-MET Spółka Jawna Dariusz i Przemysław Szymaniuk WITOSA 21 76-251 KOBYLNICA POLSKA biuro@kmt-stal.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi zewnętrzne przeszklone kmt 65 standard 90 cm prawe antracyt otwierane do wewnątrz
Nr kat. 100499309
Kierunek otwierania drzwi
Prawe na zewnątrz1 szt.
Kierunek otwierania drzwi
Prawe na zewnątrz1 szt.
opis produktu
Drzwi zewnętrzne przeszklone KMT 65 Standard w eleganckim kolorze antracytu wyróżniają się smukłym przeszkleniem, które wpuszcza naturalne światło do wnętrza. Stalowa konstrukcja gwarantuje wieloletnią trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Przekładka termiczna w ościeżnicy skutecznie chroni przed utratą ciepła, zapewniając oszczędności w ogrzewaniu przez cały rok. Izolacja akustyczna 29 dB redukuje hałas z zewnątrz, gwarantując domownikom ciszę i spokój. Antracytowa okleina jest odporna na działanie słońca i zachowuje intensywny kolor przez lata. Szerokość 90 cm oferuje wygodne przejście dla wszystkich użytkowników. Przeszklenie dodaje lekkości masywnej konstrukcji i optycznie powiększa przedsionek. Idealne rozwiązanie dla miłośników nowoczesnej architektury ceniących funkcjonalność i elegancki design.
Szczegóły Produktu
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
|---|---|
| Termin realizacji: | 7-14 dni |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj: | Przeszklone |
| Kierunek: | Prawe na zewnątrz |
| Zalecany wymiar otworu montażowego: | 2095 x 1060 mm |
| Kolorystyka: | Antracyt |
| Dostępne szerokości: | 90 cm |
| Grubość skrzydła: | 65 mm |
| Izolacyjność termiczna: | Ud 1,27 |
| Rodzaj ościeżnicy: | Stalowa z przekładką termiczną |
| Marka: | KMT |
| Próg: | Aluminiowy z przekładką |
| Wkładki: | Wkł+wkł-gałka w syst. 1 klucza |
| Wypełnienie: | Spieniony polistyren |
| Regulacja docisku rygli: | Tak |
| Kolekcja: | Standard 65 |
| Zamek podstawowy: | Klasa 4 |
| Zamek górny: | Klasa 4 |
| Bolce antywyważeniowe: | 3 sztuki |
| Zawiasy: | 3 sztuki z regulacją 3D |
| Nasadki na zawiasy: | Tak |
| Kolor producenta: | Antracyt struktura |
| Akustyka : | 29 dB |
| Rodzaj szklenia: | Szyba mleczna 01 |
| Wykończenie: | Okleina |
| Przylgowość: | Przylgowe |
| Typ: | Zewnętrzne |
| Przeznaczenie : | Wejściowe zewnętrzne |
| Dostawca: | KRAT-MET |
KRAT-MET Spółka Jawna Dariusz i Przemysław Szymaniuk WITOSA 21 76-251 KOBYLNICA POLSKA biuro@kmt-stal.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkiePamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


