dozownik do mydła 250 ml mocowany deante silia złoty połysk adi_z421
Nr kat. 100440827
opis produktu
Złoty dozownik Silia jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących porządek i minimalizm w łazience. Umożliwia łatwe i precyzyjne dozowanie ulubionego mydła, zapewniając jednocześnie estetykę wokół strefy umywalki. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej i ma pojemność 250 ml. Jego efektowne złote, błyszczące wykończenia idealnie harmonizuje z baterią umywalkową i akcesoriami w tym samym kolorze. Dozownik montuje się do ściany.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Wysokość: | 17.5 cm |
| Szerokość: | 6.6 cm |
| Pojemność: | 250 ml |
| Symbol producenta: | ADI_Z421 |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie w połysku |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Złoty dozownik Silia jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących porządek i minimalizm w łazience. Umożliwia łatwe i precyzyjne dozowanie ulubionego mydła, zapewniając jednocześnie estetykę wokół strefy umywalki. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej i ma pojemność 250 ml. Jego efektowne złote, błyszczące wykończenia idealnie harmonizuje z baterią umywalkową i akcesoriami w tym samym kolorze. Dozownik montuje się do ściany.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Wysokość: | 17.5 cm |
| Szerokość: | 6.6 cm |
| Pojemność: | 250 ml |
| Symbol producenta: | ADI_Z421 |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie w połysku |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dozownik do mydła 250 ml mocowany deante silia złoty połysk adi_z421
Nr kat. 100440827
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




