dozownik do mydła 250 ml mocowany deante silia bianco adi_a421
Nr kat. 100489489
opis produktu
Elegancki dozownik jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących minimalizm i estetykę w łazience. Umożliwia łatwe i precyzyjne dozowanie mydła, zapewniając jednocześnie ład i porządek w strefie umywalki. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej i ma pojemność 250 ml. Jego matowe, białe wykończenie idealnie harmonizuje z pozostałymi dodatkami oraz armaturą łazienkową w tym samym kolorze. Dozownik montuje się do ściany.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość: | 17.5 cm |
| Szerokość: | 6.6 cm |
| Głębokość: | 12 cm |
| Pojemność: | 250 ml |
| Symbol producenta: | ADI_A421 |
| Waga brutto: | 0.510 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Elegancki dozownik jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących minimalizm i estetykę w łazience. Umożliwia łatwe i precyzyjne dozowanie mydła, zapewniając jednocześnie ład i porządek w strefie umywalki. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej i ma pojemność 250 ml. Jego matowe, białe wykończenie idealnie harmonizuje z pozostałymi dodatkami oraz armaturą łazienkową w tym samym kolorze. Dozownik montuje się do ściany.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość: | 17.5 cm |
| Szerokość: | 6.6 cm |
| Głębokość: | 12 cm |
| Pojemność: | 250 ml |
| Symbol producenta: | ADI_A421 |
| Waga brutto: | 0.510 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dozownik do mydła 250 ml mocowany deante silia bianco adi_a421
Nr kat. 100489489
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












