deska tarasowa kompozytowa guayana teak 25x160x2400 mm winfloor
Nr kat. 100456389
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Deska tarasowa kompozytowa guayana teak 25x160x2400 mm Winfloor to wysokiej jakości produkt, który wyróżnia się niebywałą odpornością na czynniki mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. Prezentowana deska tarasowa kompozytowa w szarym kolorze posiada cieniowaną i szczotkowaną strukturę, znakomicie korespondując z naturalnymi materiałami oraz roślinnością. Produkt marki Winfloor idealnie sprawdzi się w roli deski tarasowej na taras, balkon, werandę, deptak, do strefy przybasenowej, a także miejsc użyteczności publicznej. Wytrzymała deska z kompozytu nie gnije, nie butwieje i nie rozwarstwia się, zachowują pierwotny kształt przez pełen okres użytkowania. Dużą zaletą powyższego modelu jest antypoślizgowa powierzchnia pozbawiona sęków i drzazg. Ponadto deska tarasowa kompozytowa doskonale imituje powierzchnię naturalnego drewna, zapewniając wysoki walor estetyczny.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Deska kompozytowa |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 25 x 160 x 2400 |
| Kolor: | Szary |
| Dostawca: | Winfloor |
| Długości deski: | 2.400 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 16 cm |
| Odporność na grzyby i pleśnie: | Tak |
| Dostępny tylko w Komfort: | Nie |
| 1 szt - ile to m2: | 0.384 m2 |
| Ile uchwytów na m2: | 21 szt |
| Rozstaw legarów: | 40 cm |
| Grubość: | 2.5 CM |
| Kraj pochodzenia: | Polska |
| Outlet: | Nie |
Winfloor Sp. z o.o. TORUŃSKA 12A 26-600 RADOM POLSKA komfort@winfloor.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Deska tarasowa kompozytowa guayana teak 25x160x2400 mm Winfloor to wysokiej jakości produkt, który wyróżnia się niebywałą odpornością na czynniki mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. Prezentowana deska tarasowa kompozytowa w szarym kolorze posiada cieniowaną i szczotkowaną strukturę, znakomicie korespondując z naturalnymi materiałami oraz roślinnością. Produkt marki Winfloor idealnie sprawdzi się w roli deski tarasowej na taras, balkon, werandę, deptak, do strefy przybasenowej, a także miejsc użyteczności publicznej. Wytrzymała deska z kompozytu nie gnije, nie butwieje i nie rozwarstwia się, zachowują pierwotny kształt przez pełen okres użytkowania. Dużą zaletą powyższego modelu jest antypoślizgowa powierzchnia pozbawiona sęków i drzazg. Ponadto deska tarasowa kompozytowa doskonale imituje powierzchnię naturalnego drewna, zapewniając wysoki walor estetyczny.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Deska kompozytowa |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 25 x 160 x 2400 |
| Kolor: | Szary |
| Dostawca: | Winfloor |
| Długości deski: | 2.400 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 16 cm |
| Odporność na grzyby i pleśnie: | Tak |
| Dostępny tylko w Komfort: | Nie |
| 1 szt - ile to m2: | 0.384 m2 |
| Ile uchwytów na m2: | 21 szt |
| Rozstaw legarów: | 40 cm |
| Grubość: | 2.5 CM |
| Kraj pochodzenia: | Polska |
| Outlet: | Nie |
Winfloor Sp. z o.o. TORUŃSKA 12A 26-600 RADOM POLSKA komfort@winfloor.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska tarasowa kompozytowa guayana teak 25x160x2400 mm winfloor
Nr kat. 100456389
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie





