deska tarasowa kompozytowa 25x150x2400 mm pino bergdeck
Nr kat. 100466287
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Deska kompozytowa |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 25 x 150 x 2400 |
| Szczotkowanie: | Tak |
| Kolor: | Inny |
| Dostawca: | Salag |
| Długości deski: | 240.000 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Szerokość: | 15 cm |
| Odporność na grzyby i pleśnie: | Tak |
| 1 szt - ile to m2: | 0.360 m2 |
| Ile uchwytów na m2: | 20 szt |
| Rozstaw legarów: | 45 cm |
| Grubość: | 2.5 CM |
| Kraj pochodzenia: | Polska |
| Outlet: | Tak |
SALAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ SZAFIROWA 5 16-400 SUWAŁKI POLSKA GPSR@salag.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Deska kompozytowa |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 25 x 150 x 2400 |
| Szczotkowanie: | Tak |
| Kolor: | Inny |
| Dostawca: | Salag |
| Długości deski: | 240.000 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Szerokość: | 15 cm |
| Odporność na grzyby i pleśnie: | Tak |
| 1 szt - ile to m2: | 0.360 m2 |
| Ile uchwytów na m2: | 20 szt |
| Rozstaw legarów: | 45 cm |
| Grubość: | 2.5 CM |
| Kraj pochodzenia: | Polska |
| Outlet: | Tak |
SALAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ SZAFIROWA 5 16-400 SUWAŁKI POLSKA GPSR@salag.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska tarasowa kompozytowa 25x150x2400 mm pino bergdeck
Nr kat. 100466287
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie




