panel ścienny mdf mixpol flex 500x100x6 dąb naturalny (saragossa) (opk = 0,5 m2)
Nr kat. 100521670
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | MDF |
|---|---|
| Struktura drewna: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne drewniane |
| Długość: | 0.50 m |
| Dostawca: | Mixpol |
| Szerokość: | 100 mm |
| Kolor: | Brązowe |
| Grubość całkowita: | 6 mm |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Zastosowanie: | Ściana |
Mixpol Profile Sp. z o.o. PARKOWA 4 47-300 ZDZIESZOWICE POLSKA mixpolprofile@mixpolprofile.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | MDF |
|---|---|
| Struktura drewna: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne drewniane |
| Długość: | 0.50 m |
| Dostawca: | Mixpol |
| Szerokość: | 100 mm |
| Kolor: | Brązowe |
| Grubość całkowita: | 6 mm |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Zastosowanie: | Ściana |
Mixpol Profile Sp. z o.o. PARKOWA 4 47-300 ZDZIESZOWICE POLSKA mixpolprofile@mixpolprofile.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny mdf mixpol flex 500x100x6 dąb naturalny (saragossa) (opk = 0,5 m2)
Nr kat. 100521670
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie










